Важливо

Кропивницькі школярі вийдуть на навчання у понеділок

Навчання у закладах освіти Кропивницького відновляться у понеділок, 10 лютого. Відповідну рекомендацію начальнику управління освіти міської ради Ларисі Костенко надав міський оперативний штаб з реагування на ситуацію розповсюдженню грипу.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

За інформацією в.о. директора обласного лабораторного центру МОЗ України Надії Оперчук, тижневий показник захворюваності на 100 тисяч населення обласного центру залишається нижчим від рівня епідпорогу на 26,6%. За даними моніторингу п’ятого тижня року за медичною допомогою звернулися 1800 хворих, з яких 1396 – діти. Позитивний результат по вірусу грипу А отримано у трьох хворих.

На думку членів штабу додаткові шкільні канікули перервали ланцюг стрімкого поширення вірусних хвороб у шкільному середовищі, але моніторинг ситуації необхідно здійснювати щоденно, оскільки пік розповсюдження ГРВІ у Кропивницькому, як правило, припадає на кінець лютого.

“Оперативний штаб рекомендував управлінню освіти відновити заняття у школах, – відзначила голова штабу заступниця міського голови Наталія Дзюба. – Одночасно, у всіх закладах освіти міста будуть ще більше посилені попереджувальні заходи протидії захворюванням. Вчителі слідкуватимуть, щоб жодний учень із ознаками хвороби не був допущений до навчального процесу і перебуванню в колективі. Крім того, будуть відмінені усі масові заходи у школах міста”.

Нагадаємо, кропивницькі школярі пішли на вимушені канікули 1 лютого.

Читайте також: У Пантаївці хочуть закрити дитсадок, будинок дитини, культури та музшколу

Поширити:

Залишити коментар:

коментар