У Кропивницькому на базі Льотної академії планується будівництво технопарку

У Кропивницькому на базі Льотної академії Національного авіаційного університету планують реалізувати інвестиційний проєкт “Технопарк “Flight City”.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі ОДА.

Переваги проєкту обговорили під час робочого візиту заступниці голови ОДА з гуманітарних та інвестиційних питань Тетяни Волинець до вищого навчального закладу.

“Період реалізації проєкту займатиме близько п’яти років, а загальний обсяг інвестицій складе 250 млн доларів. Зокрема, це дасть розширення можливостей для створення інноваційних розробок, позитивно вплине на розвиток промисловості та бізнесу. Окрім цього, планується створення нових робочих місць”, – відзначила заступниця голови ОДА з гуманітарних та інвестиційних питань Тетяна Волинець.

Передбачається, що проєкт “Технопарк “Flight City” включатиме такі напрямки як ІТ-технології, мала авіація та екологія. У 2020 році планують провести організаційні роботи та підготовку необхідної документації для реалізації проєкту.

Нагадаємо, нещодавно заступником голови ОДА Андрія Балоня призначили Тетяну Волинець, яка до цього очолювала Департамент туризму та курортів Херсонської облдержадміністрації.

Читайте також: Поблизу Кропивницького пропонують створити міжнародний аеропорт на базі військового аеродрому

Поширити:

Залишити коментар:

коментар