Важливо

У Кропивницькому просять відремонтувати дорогу і сходи до джерела

@ скріншот із відео

У Єдиній системі електронних петицій зареєстрували звернення з проханням відремонтувати дорогу і сходт до джерела на Озерній Балці у Кропивницькому.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Текст петиції подано без редакції:

“На цій території міста проживає велика кількість людей різного віку. Літнім людям, які користуються водою звідтт дуже тяжко пересуватися по такій не рівній і аварійно-небезпечній дорозі. Дуже багато мешканців ламають кінцівки, а взимку взагалі намагаються не виходити на вулиці. Також кіровоградці з різних районів, які під’їзжаючи до джерела пошкоджують машини, дуже скаржаться на аварійний стан дороги і через це не можуть користуватися джерелом, адже потім їм просто шкода своїх автомобілів, а також через нерівність дороги неодноразово трапляються ДТП.

Дивлячись на сходинки, які ведуть до джерела, дуже боляче розуміти, що наші люди не розуміють важливості комфортного пересування в таких районах. Взимку вони покриваються льодом і мешканці просто не можуть вибратися до зупинки, щоб поїхати на роботу. Це не найгірше, що там може трапитись, адже дуже часто люди калічать собі все тіло через те, що сходи мають жахливий стан.

Також додаю відео аварійної дороги”.

Авторка петиції: ЖЕЛЄЗНОВ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Дата початку збору підписів: 4 жовтня 2019 р.

До кінця збору підписів залишилося: 40 днів.

Станом на 9 жовтня петицію підписали 35 осіб із 450 необхідних.

Підписати петицію можна тут.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар