Важливо

На Кіровоградщині почастішали звернення громадян до СБУ

© president.gov.ua

Управління СБУ в Кіровоградській області просить громадян повідомляти про злочини, віднесені до компетенції спецслужби. При цьому силовики кажуть, що останнім часом кількість звернень громадян збільшилася у порівнянні з минулими роками.

Про це Першій електронній газеті повідомили в прес-групі обласного УСБУ.

“Також побільшало жителів області, які особисто приходили в УСБУ та направляли повідомлення на електронну поштову скриньку. Ми розцінюємо це як зростання довіри до спецслужби”, – йдеться в повідомленні.

Громадяни повідомляють про підозрілих осіб та предмети, корупційні прояви, правопорушення, пов’язані з поширенням наркотиків, прояви сепаратизму на території регіону та іншу інформацію, яка дозволяє СБУ упередити вчинення злочинів.

В громадській приймальні Управління СБУ в Кіровоградській області встановлено спеціальну скриньку для письмових звернень громадян щодо можливих протиправних дій співробітників СБУ. Усі ці звернення керівництво СБУ отримуватиме особисто. Вказаним діям надається правова оцінка.

Служба безпеки України наголошує, що очищує власні ряди від бажаючих «заробити» на бізнесі.
Для своєчасного оперативного реагування та підвищення рівня довіри людей до органів СБ України, в Управлінні цілодобово діє «гаряча лінія», проводиться особистий прийом громадян за графіком.

Управління СБУ в Кіровоградській області висловлює вдячність всім небайдужим громадянам та надає контактні телефони, за якими можна повідомити про злочини, віднесені до компетенції спецслужби:
Адреса УСБУ в Кіровоградській області: м.Кропивницький, вул.Дворцова,9
Телефон «гарячої лінії» – (0522) 36-13-06 або 067-567-58-44
Електронна поштова скринька – usbu_kvg@ssu.gov.ua

Читайте також: СБУ затримала російський танкер, який захоплював українські кораблі в Керченській протоці

Поширити:

Залишити коментар:

коментар