Важливо

30 мільйонів гривень бракує на зарплату вчителям у Кропивницькому

© uk.etcetera.media

30 мільйонів гривень бракує на зарплату вчителям у Кропивницькому до кінця року. Про це розповіла начальниця міського управління освіти Лариса Костенко. Щоб грошей вистачило, розглядають варіанти: скоротити кількість класів і зняти надбавку за престижність.

Про це йдеться в сюжеті каналу UA.Кропивницький, повідомляє Перша електронна газета.

Конфлікт виник у школі №30, де працюють 22 вчителя та навчаються 222 учня. Нестача грошей з`явилася через розподіл класів для поглибленішого вивчення предметів на 2 підгрупи.

“На кінець травня ми маємо борг уже 140 тисяч. Ці кошти було “з`їдено” поділом класів на підгрупи, що не передбачено освітньої субвенцією. І наступне навчальне півріччя ми маємо планувати враховуючи цей борг”, – розповідає директорка школи Наталія Вельгун

Директорка також повідомила, що за таких умов праці вчителі скоріш за все будуть звільнятися, адже в них зникає трудове навантаження. Проте, мати одного з учнів цієї школи наголосила, що такий розподіл необхідний:

“Моя дитина навчається в класі, де 29 учнів. Ми з батьками б дуже хотіли, аби класи ділилися на підгрупи. Учитель не зможе дати якісне навчання з такою кількістю дітей”.

“На 2019 рік нам дали трохи більше субвенції, але це не вирішило питання, адже в 2018 році з міського бюджету були додані кошти для того, щоб освітяни вчасно отримали відпускні, оздоровчі та заробітню плату влітку. У цьому році таких грошей немає, тож можлива ситуація, що не всі вчителі отримають свої кошти вчасно. Узагалі до кінця року нам не вистачає 30 мільйонів”, – каже начальниця міського управління освіти Лариса Костенко.

Також вона додає, що для вирішення цього питання та залучення коштів, міська влада написала листа до Кабінету міністрів.

Детальніше дивіться у відео:

Тридцять мільйонів гривень не вистачає на зарплату освітянам у Кропивницькому до кінця року.

Тридцять мільйонів гривень бракує на зарплату вчителям у Кропивницькому до кінця року. Про це Новинам розповіла начальниця міського управління освіти Лариса Костенко. Щоб грошей вистачило, розглядають варіанти: скоротити кількість класів і зняти надбавку за престижність.

Опубліковано Канал "Кіровоград" Середа, 26 червня 2019 р.

Нагадаємо, народний депутат прозвітував перед жителями Новоукраїнського району.

Читайте також: У Кропивницькому працює нова спецтехніка для розмітки доріг

Поширити:

Залишити коментар:

коментар