Важливо

Наймолодший депутат кропивницької міськради склав повноваження заради служби в ЗСУ

Геннадій Маламен на Ході у вишиванках 24 серпня 2018 року

Депутат міської ради Кропивницького, член фракції партії “Свобода” Геннадій Маламен склав повноваження заради служби в Збройних Силах України.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту міськради Кропивницького.

Геннaдій Мaлaмен заявив про добровільне склaдaння депутaтських повновaжень перед початком другого засідання п’ятнадцятої сесії міської ради, учора, 7 травня.

“Я прийшов у 2015 році до міської ради щоб у Кропивницькому боронити Україну. Наразі я прийняв для себе рішення продовжити цю боротьбу у Збройних Силах України. Дякую активним громадянам, разом з якими нам вдалося зробити внесок у покращення рідного міста”, – наголосив у своїй заяві Геннадій Маламен.

Міська рада своїм рішенням задовольнила заяву наймолодшого депутата про складання депутатських повноважень та вивела його зі складу постійної регламентної комісії.

Геннaдій Мaлaмен також очолює обласну організацію всеукраїнської громадської організації “Сокіл”.

Найімовірніше, що місце наймолодшого депутата у міськраді займе Олена Капітонова, дружина ще одного депутата-свободівця Сергія Капітонова. За інформацією із сайту ЦВК, саме Олена Капітонова є наступною у списку партії “Свобода” на виборах до міської ради 2015-го року.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар