За кілька місяців діти з Кіровоградщини отримали понад 46 млн грн аліментів

© УНІАН

Із початку року завдяки реалізації ініціативи #ЧужихДітейНеБуває фінансову підтримку на суму понад 46 млн грн від своїх батьків отримали 12 287 дітей із Кіровоградщини.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі обласної юстиції.

“Цей показник на 19 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року, – заявив заступник керівника обласного управління юстиції з питань державної виконавчої служби Віктор Журавко. – Як це вдалося? Ми застосували найрізноманітніші заходи примусового впливу. Зокрема понад 77 тис. грн отримала дівчинка Іринка зі Світловодська після того, як її батька обмежили в праві виїзду за кордон і користування автівкою”, – розповів посадовець.

За словами Віктора Журавка, вищезазначений випадок є черговим підтвердженням того, що одним зі значних стимулів виплатити борги на користь власних дітей стало обмеження боржників у праві залишати територію України, керувати транспортними засобами, користуватися зброєю та полювати.

“Такі заборони отримали більше 4 тисяч мешканців області. Окрім цього, було складено понад 2 тисячі адміністративних протоколів про вчинення боржниками адміністративних правопорушень”, – додав Віктор Журавко.

Не менш ефективними є штрафи, які були запроваджені у рамках другого пакету законодавчих ініціатив #ЧужихДітейНеБуває.

“Санкції у розмірі від 20% до 50% від суми боргу були запроваджені влітку минулого року. Із того часу тепер їм доводиться думати не тільки про те, де брати гроші на оплату самого боргу, а й де дістати кошти, щоб розрахуватися за штрафи. І на Кіровоградщині з боржників вже стягнули в інтересах дітей понад 830 тис грн”, – резюмував посадовець.

Нагадаємо, Кіровоградщина займає перше місце серед регіонів зі стягнення аліментів.

Читайте також: Ще 8 водіїв із Кіровоградщини позбулися прав через аліментні борги

Поширити:

Залишити коментар:

коментар