Важливо

Ще 8 водіїв із Кіровоградщини позбулися прав через аліментні борги

На Кіровоградщині вісім водіїв залишились без прав через багатотисячні борги з аліментів. Семеро з них – мешканці Кропивницького.

Про це під час прес-конференції розповів керівник обласної юстиції Вадим Гуцул, повідомляє Перша електронна газета.

Згідно інформації виконавчої служби, відтепер боржники не зможуть керувати автівками терміном від трьох до шести місяців.

“Проілюструю факт вилучення прав на конкретних прикладах. Один із мешканців Кропивницького заборгував своїй доньці Аміні понад 115 тис. грн. Окрім цього, він ще й має сплатити більше 57 тис. грн штрафу. Інший житель обласного центру накопичив борг на користь сина Максима в розмірі 75 тис. грн. Ще один кропивничанин завинив своїй дитині 56 тис. грн. А ось житель Новомиргорода не сплачував аліменти своїм двом дітям впродовж кількох років. За цей час його заборгованість перевищила 145 тис. грн”, – розповів керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

Зазначимо, на Кіровоградщині вилучення прав у безвідповідальних батьків відбулося вже не вперше. Так, у минулому році поліція відібрала посвідчення у двох чоловіків. Перший неплатник заборгував майже 60 тис грн на користь сина Нікіти. Другий натомість відмовлявся надавати фінансову підтримку своєму повнолітньому сину Кирилу, який здобував вищу освіту.


Злата Нянько для Першої електронної газети

Поширити:

Залишити коментар:

коментар