730 юнаків з Кіровоградщини призвуть до армії цієї весни

© Zaxid.net

Протягом квітня-червня 2019-го року з Кіровоградської області планується призвати  на строкову військову службу 730 осіб. Із них: 28 – до Збройних Сил України, 225 – до Національної гвардії України, 195 – до Державної прикордонної служби України, 25 – до Державної спеціальної служби транспорту.

Про це Першій електронній газеті повідомили в Кіровоградському обласному військовому комісаріаті.

Під час весняного призову 2019-го року  будуть призиватися придатні за станом здоров’я до військової служби чоловіки, які є громадянами України 20–27-ми річного віку, які пройшли заходи професійно-психологічного відбору і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

Окрім цього, хлопці 18–19-ти років також можуть бути призваними на строкову військову службу, але лише за їх власним бажанням.

У зв’язку з початком призову юнакам зазначеного віку, які не проходили строкову військову службу, необхідно з’явитися до військових комісаріатів за місцем реєстрації або проживання.

Разом з цим, обласний військовий комісаріат попереджає, що за військовослужбовцями призваними на строкову військову службу зберігається місце роботи, середній заробіток та виплачується грошова допомога у 2-х розмірах прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня поточного року, а також, відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України, військовослужбовці строкової служби до виконання бойових завдань в Операції Об’єднаних сил не залучаються.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар