Важливо

Молодих науковців Кіровоградщини запрошують до участі в конкурсі

© pixabay.com

На Кіровоградщині стартує конкурс на здобуття обласної премії молодим науковцям Кіровоградської області.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту ОДА.

Обласна премія призначається молодим науковцям Кіровоградської області віком до 35 років включно, які працюють в установах, закладах, організаціях, підприємствах Кіровоградської області, мають науковий ступінь або вчене звання, зробили особистий внесок у розробку актуальних наукових проблем, що мають практичне значення для соціально-економічного та/або культурного розвитку Кіровоградщини.

І премія – 12,5 тис. грн., ІІ премія – 8,3 тис. грн., ІІІ премія – 4,1 тис. грн.

Конкурс на здобуття стипендії обласної державної адміністрації і обласної ради для аспірантів та докторантів, які навчаються у вищих навчальних закладах Кіровоградської області.

Стипендія призначається особам, віком до 35 років включно, які навчаються в аспірантурах, докторантурах закладів вищої освіти із відривом або без відриву від виробництва, досягли певних результатів у розробці актуальних наукових проблем, які мають практичне значення для соціально-економічного та/або культурного розвитку Кіровоградської області.

Кількість стипендіатів визначається відповідною комісією, загальний обсяг фінансування у 2019 році – 3,0 тис. грн. (виплата разова).

Подання вчених рад закладів вищої освіти, зборів трудових колективів підприємств, установ, організацій на отримання обласних премій та стипендій необхідно надати до управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації до 12 квітня 2019 року.

Положення “Про стипендії обласної державної адміністрації і обласної ради молодим аспірантам та докторантам, які навчаються у вищих навчальних закладах Кіровоградської області” та “Про обласну премію молодим науковцям Кіровоградської області”, особливості здійснення фінансування тощо розміщені на офіційному сайті управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації у розділі Освіта Кіровоградщини/Вища освіта і наука області.

Телефон для довідок (0522) 24-15-42 Сокоренко Олена Сергіївна.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар