Кропивницький журналіст отримав відзнаку Асоціації спортивних журналістів України

Асоціація спортивних журналістів України удостоїла кропивницького спортивного журналіста Юрія Ілючека відзнакою імені Ігоря Засєди “За честь і достоїнство в спортивній журналістиці”.

Про це Юрій Ілючек повідомив на своїй сторінці у Facebook, інформує Перша електронна газета.

“1 січня отримав чудовий подарунок до Нового року від колег із Асоціації спортивних журналістів України. Для мене стало сюрпризом, що в оприлюднених учора традиційних «Підсумках спортивного року» АСЖУ мою працю відзначили вищою нагородою нашої національної Асоціації – призом імені Ігоря Засєди «За честь і достоїнство в спортивній журналістиці». Тим самим колеги відзначили не тільки мою роботу в минулому році на зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані та літній юнацький Олімпіаді в Буенос-Айресі, але й понад 20-ти річну працю у спортивній журналістиці”, – написав журналіст.

Нагадаємо, у 2016 році Юрія Ілючека нагородили пам’ятною медаллю від Міжнародного олімпійського комітету і оргкомітету Олімпіади в Ріо. Згодом журналіст також отримав нагороду від НОК України за найкраще висвітлення участі українських спортсменів в Іграх XXXI Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро. А у 2018 році Юрій Ілючек став лауреатом обласної журналістської премії.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар