У Кропивницькому відбудеться тренінг, присвячений протидії насиллю проти жінок

© etcetera.media

У четвер, 29 листопада, у бізнес-центрі “Акустика” відбудеться практикум, присвячений протидії насиллю проти жінок. Жінки та дівчата зможуть оволодіти психологічними навичками, які допоможуть не стати жертвою насилля, а також основами фізичного самозахисту.

Про це Першій електронній газеті повідомили організатори практикуму.

Чи знаєте ви, що згідно з “Конституцією України” людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю? Кожен має на це право, і кожен хоче перебувати та почувати себе в безпеці.

А чи знаєте ви, як захистити себе від насилля і що робити, якщо ваші права на безпеку порушено?

За ініціативою Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області та за сприяння Асоціації жінок України “Дія”, 29 листопада, на базі сучасної комунікативної платформи “Samurai Martial Art Club” відбудеться захід, присвячений протидії насиллю проти жінок і дівчат.

Під час практикуму інформуватимуть про самозахист за допомогою законодавства, психологічні навички, які допоможуть не стати жертвою насилля. Окрім того, учасники оволодіють основами фізичного самозахисту.

Захід відбудеться 29 листопада о 13:00 (приблизно до 16:00), у SAMURAİ MARTİAL ART CLUB, вул. Кавалерійська, 5, каб. 310, бізнес-центр “Акустика”.

ec53cca1ecf079fc987677ddc970ce33.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар