Важливо

Кіровоградтепло отримало номінації ще на 10 днів

ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” отримали номінації на постачання газу на перші 10 днів листопада. Раніше повідомлялося, що їхніх запасів вистачить на одну добу.  Утім, якщо підприємство поставить опалювальний сезон під загрозу зриву, міська рада ініціюватиме процедуру повернення його майна в комунальну власність.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

За словами заступник директора ДП “Кіровоградтепло” Анатолія Тарана, орендне підприємство сьогодні робить усе, щоб теплопостачання житлового фонду і об’єктів соціальної інфраструктури було стабільним.

“Ми отримали номінації на отримання газу на першу декаду листопада і всі котельні підприємства працюють в штатному режимі, – відзначив Анатолій Таран. – Ремонтні бригади підприємства оперативно реагують на всі аварійні ситуації на мережах, які виникають в процесі запуску теплопостачання”.

Важливою гарантією стабільного теплопостачання у Кропивницькому є своєчасний розрахунок споживачів за отримані послуги. У зв’язку з цим і міська влада і адміністрація ДП «Кіровоградтепло» звертається до всіх мешканців міста, керівників підприємств, установ і організацій усіх форм власності, органів державної влади своєчасно і у повному обсязі здійснювати поточні розрахунки за отримане тепло і якнайшвидше погасити борги минулих періодів.

Станом на ранок 2 листопада, у Кропивницькому з теплом вже 719 із 766 житлових будинків. За добу до теплопостачання долучилися 22 багатоповерхівки і тепер в обласному центрі опалюється вже 94% житла.

Із теплом також 12 закладів охорони здоров’я із 14 (86%), 41 загальноосвітні школи із 42 (98%) та 35 дитячих садочки із 37 (95%). Через пориви на мережах тимчасово відсутнє теплопостачання в гімназії №9, дитячих садочках № 47, 52, дитячій стоматполіклініці і дитячій міській поліклініці №1 по вулиці Шевченка.

Читайте також: Кропивницькі чиновники “мерзнутимуть” на роботі, доки не буде тепла у садочках і школах

Ремонтні бригади теплогенеруючих підприємств продовжують активно боротися з аварійними ситуаціями на мережах. Спеціалісти КП “Теплоенергетик” сьогодні ліквідовують пориви, що не дають можливості забезпечити теплопостачання 11 житлових будинків: по вулицях Гоголя, 64, Дружби народів, 9, Декабристів, 21, Великій Перспективній, 36-в, А. Матвієнка, 10, Київській, 9, Шульгиних, 10,. В. Чорновола, 21, 28, 30, Т. Карпи, 47-а.

ДП «Кіровоградтепло» має 10 поривів, які перешкоджають подати тепло до 29 житлових будинків: вул. Пацаєва, 12, (корп. 1, 2), 14, (корп. 1, 2) просп. Промисловий, 25, корп. 3, вул. Волкова, 16, (корп. 1,3,4), 18, (корп. 1,2), 20, (корп. 1,2), 14, корп. 1, вул. Бєляєва, 25 (корп. 1,2), 29 (корп. 1,2), вул. Академіка Корольова, 38 вул. Є. Тельнова, 11, 12, 13, 14/22, вул. Полтавська, 24, к. 1, вул. Яновського, 52, 54, 56, вул. Михайлівська, 9, вул. Левитського, 69, вул. В. Нікітіна, 23-в.

Триває ліквідація аварійних ситуацій і на внутрішньобудинкових мережах. Ремонтні бригади ЖЕО №1 працюють у житлових будинках по вулицях Острівській, 2, Вокзальній, 20, корп. 3, Кременчуцькій, 1.

Ремонтники ЖЕО №2 усувають аварії в двох багатоповерхівках, що обслуговує КП “Теплоенергетик”: по вулиці Дружби Народів, 6,7.

Спеціалісти ЖЕО №3 ліквідовують пориви в мережах двох будинків по вулицях. Соборній, 24-а та Волкова, 28, корп. 2.

Середньодобова температура зовнішнього повітря у Кропивницькому опустилася нижче +8 С і становить +7 С.

Читайте також: Якщо Кіровоградтепло зірве опалювальний сезон, його майно повернуть місту, – Мосін

Поширити:

Залишити коментар:

коментар