Важливо

На Волкова у Кропивницькому встановили два незаконні кіоски

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© Boson Higgs у Facebook

1 вересня, зранку, на вул. Волкова у Кропивницькому з’явилося три нових кіоски. Їх синхронно розмістили біля магазину “Аврора”. Як виявилося, один із них має дозвіл на розміщення, а два інші – незаконні.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Про нашестя ларьків на вул. Волкова місцеві мешканці написали у спільноті “Кропивницький проти «свинства».Рух за чистоту та культуру” у Facebook.

У дописі йдеться про те, що біля магазину “Аврора” за день з’явилося три нових кіоски. Задля встановлення одного із них навіть обпиляли гілки дерева.

Як повідомив Першій електронній газеті начальник управління архітектури Вадим Мездрін, один із кіосків розташований там законно, а решта – без будь-яких документів.

Зазначимо, що згідно із “Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності”, затвердженого наказом Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 244 від 21.10.2011, підставою для  розміщення тимчасової споруди є паспорт прив’язки, який видає управління архітектури.

За словами головного архітектора міста, у листопаді 2015 року паспорт прив’язки для розміщення тимчасової споруди за адресою вул. Волкова 11/1 отримала особа Бондар О. В. Про інші споруди у міськраді нічого не знають.

Питанням незаконних тимчасових споруд у Кропивницькому займається комісія з демонтажу, очільником якої є заступник міського голови Олександр Грабенко. Лише за рішенням цієї комісії незаконні ларьки можуть прибрати.

Нагадаємо, скандальний кіоск на набережній у центрі Кропивницького продовжили будувати попри скасований дозвіл. А спроба АТОвців демонтувати кіоск “Ятрань” на мікрорайоні 5/5 завершилася для них бійками, розірваним одягом та адмінсправою. Нині поліція розслідує провадження за ч.2 ст. 296 ККУ (хуліганство) щодо двох учасників АТО.

16a6eb8919b63e82cdc3563db9305091.jpg
© Boson Higgs у Facebook
92e1363dddf6b28bd80b06677c119aff.jpg
© Boson Higgs у Facebook
a7e509589c9e012a59b5ee84a1632e98.jpg
© Boson Higgs у Facebook
Поширити:

Залишити коментар:

коментар