Важливо

Міні-поліклініка на колесах працюватиме для кропивничан у День міста

Медичні працівники Кропивницького у День міста вийдуть до кропивничан із власною акцією. Протягом дня у Ковалівському парку працюватиме міні-поліклініка на колесах “Лікаря викликали?”, під час якої кожен зможе отримати консультації лікарів та з користю провести час вихідного дня.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт охорони здоров’я міськради.

У міні-поліклініці на колесах у цей день працюватимуть лікарі Центрів первинної медико-санітарної допомоги №1 і №2. Кожен бажаючи зможе отримати консультативну допомогу в офтальмолога, гастроентеролога та невропатолога. Під час акції можна буде виміряти рівень глюкози в крові, вагу, зріст, пройти експрес-тестування на ВІЛ, а також перевірити гостроту зору та внутрішньоочний тиск.

Міська дитяча поліклініка частуватиме відвідувачів кисневими коктейлями. У поліклініці також працюватимуть педіатри. Окрім того лікарі консультуватимуть містян з приводу підписання декларації про надання первинної медичної допомоги сімейними лікарями.

Міні-поліклініка на колесах «Лікаря викликали?» працюватиме у День міста, 15 вересня, з 12:00 до 16:00 на одній із центральній алей Ковалівського парку (праворуч від входу).

Читайте також: Як у Кропивницькому святкуватимуть День міста (ПРОГРАМА)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар