Важливо

Пенсійний фонд Кіровоградщини блокує виплати перерахованих пенсій екс-міліціонерам

© prm.ua

На Кіровоградщині понад 300 екс-міліціонерів виграли суди і чекають на виплату перерахованих пенсій. Проте Головне управління Пенсійного фонду України у Кіровоградській області ігнорує судові рішення й впродовж двох років не здійснює виплату додаткових нарахувань до пенсій, передбачених законом, колишнім працівникам органів внутрішніх справ. Загалом позови до суду про відновлення своїх порушених прав подали вже понад 4 тис. пенсіонерів МВС.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби обласної юстиції.

«Суд позовні вимоги задовольнив і виніс рішення щодо примусового перерахування й виплати пенсійного забезпечення. У зв’язку з цим у виконавчій службі перебуває 309 відповідних виконавчих документів. Однак, не зважаючи на рішення суду, Головне управління Пенсійного фонду України у Кіровоградській області здійснило перерахунок пенсій за минулі роки, проте фактичні виплати провели лише за поточний рік, посилаючись на відсутність бюджетних асигнувань. Щоб виконати судове рішення, державні виконавці наклали на боржника штрафні санкції, частина яких згодом була оскаржена Головним управлінням Пенсійного фонду України у Кіровоградській області в Кіровоградському окружному адміністративному суді», – повідомив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

Варто відзначити, що під час оскарження штрафних санкцій суд прийняв рішення про стягнення з виконавчої служби на користь боржника витрати на оплату судового збору в розмірі 96 910 гривень.

«Ціна відстоювання прав колишніх працівників органів внутрішніх справ коштувала обласному управлінню юстиції майже 100 тисяч гривень.

Шкода, що суд цього разу проігнорував норми чинного законодавства й не став на бік потерпілих», – додав Вадим Гуцул.

Наразі виконавча служба продовжує боротися за права стягувачів і оскаржує рішення вищевказаного місцевого суду в Дніпропетровському апеляційному суді.

Нагадаємо, пенсіонерам силових структур Кіровоградщини почали перерахунок пенсій. Перші доплати за період з січня по березень 2018 року отримали 1176 пенсіонерів на суму понад 4,4 млн грн.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар