Важливо

Ветерани МВС “погрожують” встановити намети на площі Героїв Майдану

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 24 березня, на центральній площі Кропивницького на мітинг вчергове зібралися декілька сотень пенсіонерів МВС. Колишні міліціонери вимагають прирівняти їхні пенсії, оклади та посади до нинішніх поліцейських. У випадку незадоволення їхніх вимог обіцяють влаштувати масові акції непокори.

Перед учасниками мітингу виступив його організатор полковник міліції у відставці, координатор всеукраїнської акції протесту в області Микола Швець та пенсіонер МВС полковник у відставці Олександр Путря.

Вони довели до присутніх останню інформацію щодо переговорів у міністерстві внутрішніх справ. Микола Швець повідомив, що 21 березня у Києві також відбувся мітинг пенсіонерів МВС і за попередньою інформацією протестуючі знайшли спільну мову з тимчасовим в.о. Міністра внутрішніх справ генерал-полковником Яровим. Було створено робочу групу, яка має допрацювати усі необхідні документи, які для перерахунку пенсій вимагає пенсійний фонд, а генерал Яровий пообіцяв їх невідкладно підписати.

Кропивницькі пенсіонери вирішили у разі невиконання обіцянок встановити намети на площі Героїв Майдану та перекривати дороги.

“Згідно з усіма рішеннями Верховної Ради України, ми прирівняні до поліцейських. Тому ми маємо сьогодні отримувати пенсії поліцейських, оклади поліцейських та звання поліцейських. Коли запрацює цей механізм, у нас ніяких претензій не буде. Поки на сьогодні ми залишились на рівні жебраків. У більшості пенсіонерів, які сьогодні прийшли на мітинг пенсія складає 1800-1900 грн. Люди пропрацювали по 25 років, розкривали сотні злочинів, а сьогодні вимушені просити милостиню”, – розповів Першій електронній організатор мітингу Микола Швець.

За його словами, до сьогодні, 24 березня, має бути прийняте якесь рішення на рівні МВС. Якщо питання знову буде затягуватись – обіцяють акції непокори.

“Якщо рішення буде не в нашу сторону, ми з понеділка облаштуємо тут намети і будемо знаходитися тут доки не досягнемо вирішення проблеми. Якщо треба буде, ми перекриватимемо дороги і будемо пікетувати органи влади”, – стверджує ветеран МВС.

Особисто Микола Швець має пенсію у розмірі 4 тис. грн. За його словами, це мізерна виплата для полковника міліції, адже капітан поліції при виході на пенсію отримує зараз 9800 грн.

Полковник міліції у відставці Анатолій Посунько, який теж прийшов мітингувати сьогодні, так само не приховував розмір своєї пенсії. Він отримує 4,5 тис. грн на місяць. Стверджує, що вони протестують не заради підвищення пенсії, а вимагають виконання закону про перерахунок пенсій колишнім міліціонерам.

Помітингувавши близько 1,5 години, колишні міліціонери розійшлися – очікувати звістки про рішення в.о. міністра внутрішніх справ.

У Кропивницькому на мітингу пенсіонери МВС вимагали відставки Авакова

У Кропивницькому пенсіонери МВС знову вийшли на мітинг

У Кропивницькому пенсіонери МВС перекрили центральну дорогу, вимагаючи перерахунку виплат

Поширити:

Залишити коментар:

коментар