Важливо

Будівництво багатоповерхівки по вулиці Жадова на завершальному етапі

Минулого тижня очільник міста Андрій Райкович відвідав з інспекцією будівельний майданчик багатоквартирного будинку по вулиці Генерала Жадова і відзначив, що роботи виконані вже на 85%. Та зробити ще треба чимало: змонтувати ліфти, каналізаційну систему, опалення, утеплення фасаду. Зараз будівельники в квартирах практично фінішують з укладкою бетонної стяжки та гідроізоляції.

Про це міський голова розповів сьогодні, 23 липня, під час апаратної наради, повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт міськради.

“Підряднику необхідно збільшити кількість працівників на будівництві, щоб встигнути виконати всі роботи у визначені строки, – зауважив Андрій Райкович. – Контролюйте завершальну стадію будівництва, його фінансування, благоустрій прилеглої території. Це — перший житловий будинок за останні десятиліття, тому серйозна увага і наш систематичний супровід там повинні бути. До речі, завчасно узгодьте з архітектором, з фахівцями зовнішню колористику. Щоб це були теплі сонячні тони, а не темно сірі, нерадісні фарби. Там є можливість креативно, зі смаком оздобити зовнішні стіни цього будинку”.

13471_1200x800_2

Поширити:

Залишити коментар:

коментар