Важливо

Прокуратура допомогла повернути державі майже 20 га землі у Новоукраїнському районі

Апеляційний суд Кіровоградської області погодився з обґрунтованими доводами Новоукраїнської місцевої прокуратури та підтвердив висновок суду першої інстанції про законність повернення у власність держави 19,67 га землі сільськогосподарського призначення нормативно-грошовою оцінкою 526 тис. грн.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі прокуратури Кіровоградської області.

Відтак судом апеляційної інстанції підтверджено незаконність наказів, виданих Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області та у подальшому укладеного з фізичною особою договору оренди землі. Оскільки накази про надання дозволу на розробку проекту документації землеустрою та про її затвердження видано з порушенням Земельного кодексу України, закону України «Про фермерське господарство» для ведення фермерського господарства. Фактично мешканець м. Новоукраїнка в порушення вимог чинного законодавства, що регулює спірні правовідносини, отримав землю у пільговому порядку, без проведення земельних торгів.

Через оскарження відповідачем рішення суду, яким позовні вимоги прокуратури були у повній мірі задоволено, довелося відстоювати власну позицію у суді апеляційної інстанції.

За принципової позиції прокуратури судом прийнято рішення про зобов’язання користувача повернути земельну ділянку у власність держави.

Читайте також: Прокуратура допомогла громаді отримати спадщину у Бобринецькому районі

Поширити:

Залишити коментар:

коментар