Важливо

Замовники варварського знищення зеленої зони обіцяють оплатити висадку 340 дерев

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
14.06.2018 © Надія Паливода у соцмережі Facebook

Приватне підприємство «Сервіс Кіровоград», яке винне у незаконному знищенні дерев по вулиці Академіка Тамма, за власний кошт оплатить висадку 340 нових зелених насаджень. Зазначимо, що підприємство належить відомому у Кропивницькому подружжю Миколі та Ларисі Онулам.

Про це повідомила начальник сектору екології та природоохоронної діяльності управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Галина Негода, йдеться на сайті міської ради.

Зокрема, підприємство профінансує кошторис з відновлення об’єкту благоустрою по вулиці Академіка Тамма, біля будинку №4, на суму 110, 1 тисяч гривень. Планується висадження 60 туй колоновидних на суму 51, 2 тисяч гривень та 280 дубів, сосен звичайних, берез і лип на суму 58,9 тисяч гривень.

Одночасно Галина Негода наголосила, що рішення про надання в оренду земельної ділянки по вулиці Академіка Тамма було прийняте Кіровоградською міською радою ще у 2004 році, а договір оренди земельної ділянки, загальною площею 0,38 га з кадастровим номером 3510100000:37:309:0042, для розміщення адміністративно – комерційного комплексу строком на 25 років укладений 26 грудня 2008 року, про що є посвідчення приватного нотаріуса Кіровоградського міського нотаріального округу.

Читайте також: Майже 50 дерев “замінять” на 36 кіосків: як у Кропивницькому знищили чергову зелену зону

Такий договір був зареєстрований у Кіровоградському міському реєстраційному офісі Державного підприємства Центру державного земельного кадастру при Держземагенстві України, про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 29.12.2008 року за № 040838700065.

“Приватне підприємство «Сервіс Кіровоград» звернулося до нас із заявою про обстеження зелених насаджень по вул. Академіка Тамма біля будинку № 4 з підставою, що дерева є аварійними, велика кількість сухостійних, а також самосійних та порослевих дерев, – відзначила Галина Негода. – Комісія по визначенню стану та вартості зелених насаджень виїхала на місце, провела обстеження та встановила, що дерева породи акація – 22 одиниці, п’ять берестів та три клени знаходяться у незадовільному стані: сухі, напівсухі, трухляві, деякі мають дупла, значні нахили, розколи стовбура та візуальне прикореневе гниття та потребують видалення, про що і був складено відповідний акт від 4 травня 2018 року”.

У той же час, приватне підприємство «Сервіс Кіровоград» 14 червня з невідомих причин, маючи на руках дозвіл на видалення 30-ти дерев, вирубали під корінь 47.

Такий факт порушення зафіксували інспектори спеціалізованої інспекції Міської ради міста Кропивницького, про що невідкладно склали адмінпротокол на керівника підприємства. Протокол буде переданий на розгляд міської адміністративної комісії, яка відбудеться 3 липня 2018 р.

Нагадаємо, Минулого четверга, 14 липня, у Кропивницькому знищили чергову зелену зону – біля будинку за адресою вул. Академіка Тамма, 4 варварським способом знесли 47 дерев. Як виявилося, фірма місцевих підприємців Лариси та Миколи Онулів побудує на цьому місці 36 торговельних кіосків.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар