Важливо

Очільник поліції Кіровоградщини встановив рекорд України на змаганнях із жиму лежачи

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Очільник поліції Кіровоградщини Сергій Кондрашенко на змаганнях із жиму лежачи встановив рекорд України. Головний поліцейський області виступав на чемпіонаті поза заліком і йому підкорилася вага у 235 кг. Ще одним вражаючим моментом турніру стала перемога в абсолютній першості наймолодшого учасника змагань, 17-річного вихованця фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» – Володимира Тютюшкіна.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі поліції Кіровоградщини.

Загалом близько 100 спортсменів із 5 областей України боролися за звання найсильніших у п’яти вагових категоріях. Також цього року у вагових категорія 50 та 60 кг серед жінок в особистому заліку змагалися і дві представниці прекрасної статі з Кіровоградщини – Марія Зеленяк та Марина Грач.

6

У ваговій категорії 75 кг перше місце посів динамівець Володимир Тютюшкін (172,5 кг), який виступав за команду ГУНП в області, друге – інспектор Управління патрульної поліції у Черкаській області Сергій Заіченко (140 кг), третє – інспектор роти №2 батальйону Управління патрульної поліції в Тернопільській області Назар Леськів (122,5 кг)

За результатами змагань у категорії 82,5 кг першим став поліцейський взводу №2 роти патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав» Євген Лук᾿янов (170 кг), другим – начальник Кіровоградського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України Андрій Матвієнко (165 кг), третім – військовослужбовець Нацгвардії України Владислав Федусов (155 кг).

7

Призові місця у ваговій категорії 90 кг посіли відповідно: інспектор Управління патрульної поліції у Черкаській області Олександр Рожило (172,5 кг), інспектор роти поліції особливого призначення ГУНП в області Олександр Будулатій (165 кг) та оперуповноважений сектору кримінальної поліції Бобринецького відділення поліції Анатолій Ситнік (152,5 кг).

5

Найкращими у категорії 100 кг стали: командир роти патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав» Віталій Вовк (190 кг), заступник командира батальйону Управління патрульної поліції в Кіровоградській області Денис Скобіоале (175 кг) та представник ГУНП в області Олександр Дмитрук (172,5 кг).

У ваговій категорії понад 100 кг переможні результати продемонстрували: начальник сектору реагування патрульної поліції Гайворонського відділу поліції Ігор Андріяш (195 кг), поліцейський взводу № 3 роти патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав» Євген Куропяткін (185 кг) та помічник чергового сектору реагування патрульної поліції Гайворонського відділу поліції Юрій Понікарчук (180 кг).

8

Найзапеклішою видалася боротьба спортсменів за перемогу в абсолютній першості. Третє місце здобув Віталій Вовк, другим став Євген Лук᾿янов і перша сходинка п’єдесталу підкорилася наймолодшому учаснику змагань, юному динамівцю Володимиру Тютюшкіну.

“Як спортсмен, розумію почуття людей, які зараз тримають у своїх руках переможні кубки, – звернувся до присутніх Сергій Кондрашенко. – І це не просто спортивне визнання: а результат наполегливої роботи над собою, прагнення до самовдосконалення, вкладені час та сили. Я вітаю вас із заслуженою перемогою та дякую за неймовірні емоції, які всі ми пережили сьогодні! Вже традиційно, не прощаємося з учасниками турніру, а говоримо – до наступних зустрічей”.

2

1

4

3

13

12

9

Поширити:

Залишити коментар:

коментар