Важливо

На Великодньому Аукціоні у Кропивницькому для онкохворих зібрали майже 100 тис. грн

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
Фото з благодійного аукціону у 2016 році

Під час Благодійного Аукціону, який відбувається у Кропивницькому вже десять років напередодні Великодня, цьогоріч було зібрано 97 600 гривень. Кошти підуть на потреби пацієнтів обласного онкологічного диспансеру.

Про це Першій електронній газеті повідомила одна з організаторок заходу Вікторія Талашкевич.

У середу, 4 квітня, у Кропивницькому відбулася щорічна благодійна акція, що її напередодні Великодня проводять у форматі Аукціону – продажу творів мистецтва, – обласний художній музей та громадська організація «Прес-клуб реформ». Захід проходив у гостинних стінах музею, а на торги було виставлено 37 лотів. Це були і картини, і інші твори мистецтва, безоплатно передані як авторами-художниками, так і колекціонерами та власниками галерей. Цього року кошти, зібрані в результаті торгів, будуть спрямовані на потреби пацієнтів обласного онкологічного диспансеру. Оргкомітет аукціону планує закупити обладнання, яке рятуватиме життя сотень і тисяч пацієнтів.

Серед авторів картин – митці із Кропивницького, Одеси, Києва та Кіровоградської області.

Картину «Садиба» Анатолія Шаповалова передала на аукціон галерея «Єлисаветград». Чудовий енергозберігаючий керамогранітний дизайнерський обігрівач «Філігрі» передав на аукціон виробник опалювальних приладів UDEN-S. Колективну роботу «Великоднє диво» створили для аукціону журналісти, відвідувачі та співробітники обласного художнього музею. Дві роботи (вишивка хрестиком та бісером) передала на аукціон меценатка Людмила Шубіна. Картину Марченка «Ранок» передали на аукціон Олександр Гавриленко та Андрій Хворост. Картину «Весна в Карпатах» Олександра Граната передала на аукціон редакція газети «Кіровоградська правда». Картину «Уікенд на Дніпрі» Юрія Ботнара (1949-2016) передала на Аукціон родина художника. Фотороботу Юрія Лебедєва «Бути чи не бути» надали на Аукціон організаторами проекту «Світлини за життя».

Загальна сума коштів, зібраних від продажу картин під час аукціону, склала 78 900 гривень.

Окрім коштів, виручених за твори мистецтва, організатори Аукціону продавали також квитки – загалом було зібрано 18 700 грн. (вартість квитка була 150 грн., але учасники робили внесок і 200, і 300, і 600, і 1000 гривень).

Загальна сума коштів, зібраних на Дев’ятому Великодньому Благодійному Аукціоні від продажу картин та від продажу квитків, склала 97 600 гривень.

Великодній благодійний аукціон

Опубліковано Олексієм Лук'янчуком 4 квітня 2018 р.


Довідка:

Великодній Благодійний аукціон – це продаж картин, безоплатно наданих художниками та колекціонерами.

У 2009-му році на першому аукціоні було зібрано 27 700 грн., і на ці кошти було придбано меблі та техніку для дитячого будинку «Наш Дім».

У 2010-му році було зібрано 25 560 гривень, і придбано набір хірургічних інструментів для обласної дитячої лікарні.

У 2011-му році було зібрано 70 000 грн., на які було придбано обладнання для гематологічного відділення тієї ж лікарні.

У 2012-му році було зібрано 96 200 гривень на обладнання для операційного відділення обласної дитячої лікарні. Того ж року Оргкомітет акції було нагороджено відзнакою Асоціації благодійників України «Сяйво добра» за проведення Великоднього благодійного аукціону.

У 2013 році було зібрано 113 тисяч на медичне обладнання для обласної дитячої лікарні. Тоді ж акцію було відзначено дипломом Першого Національного конкурсу «Благодійна Україна» у номінації «Благодійна акція року».

У 2014 році за рішенням оргкомітету аукціон не проходив через складну суспільно-політичну ситуацію в країні.

Проте у 2015-му році було вирішено поновити аукціон, під час якого зібрано 360 тисяч гривень і придбано обладнання для обласного госпіталю, де лікуються учасники АТО.

У 2016 році було зібрано 151 тисяча гривень на медичне обладнання для обласного онкологічного диспансеру.

У 2017 році, знову ж таки на медичне обладнання для обласного онкологічного диспансеру, було зібрано 189 350 гривень.

Контактна інформація організаторів: Вікторія Талашкевич, Прес-клуб реформ (телефон: 050-321-39-19), Тетяна Ткаченко, Обласний художній музей (телефон: (0522) 24-56-81, 050-64-33-7-33), Анатолій Кімнатний (телефон: (0522) 22-36-98, 050-512-69-25).

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/CharityEasterAuctionKirovohrad

Сайт Аукціону: http://auction-kirovograd.org

Поширити:

Залишити коментар:

коментар