Важливо

Олександр Мосін: голова Кіровоградгазу став у позу і відмовився відновити газопостачання котелень

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Олександр Мосін / © kr-rada.gov.ua

Заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін зміг сьогодні увечері зустрітися із головою правління ВАТ “Кіровоградгаз” Олександром Гладким, який цілий день ховався від активістів та депутатів. Проте, навіть отримавши конкретну інформацію щодо руху коштів, які міська влада змогла терміново відшукати і має змогу сплатити за спожитий газ, керівник газопостачальної компанії відмовився відновлювати газопостачання міських котелень.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту міськради.

Як повідомив заступник міського голови Олександр Мосін, на виконання рішення міського комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятого сьогодні, 14 березня, у відповідь на злодійське підступне відключення спеціалістами ВАТ «Кіровоградгаз» шести котелень ДП «Кіровоградтепло» в обласному центрі, фінансове управління міської ради віднайшло можливість оперативно профінансувати управління освіти для розрахунків за послуги теплопостачання. У свою чергу, в ДП «Кіровоградтепло» повідомили, що номінації газу на другу декаду березня у них будуть, це вдалося вирішити керівництву підприємства в НАК «Нафтогаз України».

“Вже сьогодні теплогенеруючі підприємства Кропивницького отримали на свої рахунки 1,426 мільйонів гривень в якості оплати за тепло для закладів освіти, – відзначив Олександр Мосін. – Завтра ще 1,2 мільйона гривень буде профінансовано за теплопостачання закладів охорони здоров’я. Найближчим часом також надійдуть з обласного бюджету 1,129 мільйонів гривень для розрахунків з тепловиками за обігрів приміщень ПТУ. Ми усвідомлюємо свою відповідальність перед громадою за організацію стабільного опалювального сезону в місті і робимо для цього відповідні кроки, на жаль керівництво ВАТ «Кіровоградгаз» не має ніякого бажання рухатися назустріч”.

Дивіться також: Це саботаж і політична диверсія – Андрій Райкович про дії Кіровоградгазу (ВІДЕО)

За інформацією Олександра Мосіна, йому вдалося таки сьогодні зв’язатися телефоном з головою правління ВАТ «Кіровоградгаз» Олександром Гладким і навіть зустрітися з ним у приміщенні міської ради.

“Я проінформував Олександра Гладкого про поточну ситуацію з отриманням ДП «Кіровоградтепло» номінацій і повідомив про рух фінансів за сьогоднішній день, – підкреслив заступник міського голови. – На жаль, конструктивної відповіді на пропозицію відновити газопостачання до відключених котелень і пустити тепло в класні кімнати кропивницьких шкіл, в приміщення груп дитячих садочків, в палати закладів охорони здоров’я ми так і не почули. Натомість голова правління ВАТ «Кіровоградгаз», який вже довів ситуацію в місті до абсурду, став у чергову позу і заявив, що робив і буде робити в місті все, що захоче”.

Олександр Гладкий, голова правління ВАТ “Кіровоградгаз”

Олександр Мосін наголосив, що міська влада і надалі продовжуватиме пошук виходу зі складної ситуації усіма можливими шляхами в рамках чинного законодавства України.

“Чужинець ніколи не стане патріотом свого міста. Це ще раз підтвердив Олександр Гладкий, який з хворобливою маніакальністю продовжує намагатися дестабілізувати ситуацію з теплозабезпеченням у Кропивницькому, залишаючи в заручниках і мешканців міста: дітей, хворих, людей похилого віку в період різкого похолодання і багаточисельний колектив ВАТ «Кіровоградгаз», працівники якого – кропивничани, добре усвідомлюють, що їм жити і працювати у рідному місті”, – йдеться також у повідомленні міської влади.


Нагадаємо, учора, 13 березня, ВАТ “Кіровоградгаз” повідомило на своєму сайті, що 14 березня, о 10.00  може припинити газопостачання на котельні КП “Теплоенергетик”, ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” та КП “Долинське міське комунальне господарство” через непогашені борги.

Сьогодні, 14 березня, працівники ВАТ “Кіровоградгаз” дійсно почали відключати від газопостачання котельні ДП “Кіровоградтепло”. Усього відключили 6 котелень.

Без тепла у Кропивницькому залишилися 137 будинків, 6 дошкільних закладів, 3 школи, 2 училища та медзаклад.

За інформацією Кіровоградгазу, станом на 11:00 14 березня, ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» має непогашену заборгованість за послуги з розподілу природного газу, отримані у лютому 2018 року в сумі 3 118 076,39 грн.

Вже після того, як ВАТ “Кіровоградгаз” перекрив постачання газу на 6 котелень ДП “Кіровоградтепло”, група кропивничан, серед яких було 5 депутатів, відправилися до керівника газопостачального підприємства Олександра Гладкого, щоб вимагати від нього негайно відновити постачання газу. Проте потрапити у приміщення люди не змогли – невідомі особи заблокували вхід.

Згодом активісти та депутати міськради оголосили у розшук Олександра Гладкого, щоб влаштувати у нього вдома пункт обігріву.

ВАТ “Кіровоградгаз”, у свою чергу, заявило про спекулювання відповідальністю за обмеження газопостачання на підприємства комунальної теплоенергетики міста Кропивницький. У своїй заяві вони говорять про те, що відповідальність за відключення котелень лежить на керівництві теплових підприємств, міста й області.

А міський голова Кропивницького Андрій Райкович впевнений, що дії Кіровоградгазу по відключенню котелень від газопостачання містять елементи саботажу і політичної диверсії.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*