Важливо

У Кропивницькому просять відновити маршрут №111-А із середніми автобусами

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© uateka.com

Сьогодні, 7 березня, у Єдиній системі місцевих петицій з’явилася петиція про відновлення маршруту №111-А зі Старої Балашівки до центру Кропивницького. Автор ініціативи також просить пустити на цей маршрут автобуси середнього класу.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

“В маршрутні таксі в часи пік просто неможливо втиснутися, а нові автобуси не вирішують повністю проблему транспортного сполучення мікрорайону Стара Балашівка. Тому жителі цього мікрорайону просять відновити маршрут 111-а та пустити на нього автобуси хоча б середнього класу”, – йдеться у тексті петиції.

Автор ініціативи – кропивничанка Марина Савіцька.

Збір підписів під петицією триватиме 45 днів. Щоб її розглянула міська влада, за цей період вона має набрати 450 голосів. Станом на час виходу публікації петицію підтримали 16 кропивничан.

Нагадаємо, шляхом петицій кропивничани також пропонують сполучити тролейбусом Лісопаркову та 101-й мікрорайон, а великогабаритні автобуси просять запустити за маршрутом Центр-обласна лікарня – зупинка Велмарт – Попова-Жадова. Також, учора, 6 березня, у Єдиній системі місцевих петицій з’явилася петиція про встановлення NFC-терміналів в громадському транспорті Кропивницького.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*