Важливо

У Кропивницький планують купити снігоприбиральні ротори

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© Служба автомобільних доріг у Черкаській області

Для більш ефективної боротьби зі снігопадами у Кропивницький закупатимуть снігоприбиральні ротори.

Про це сьогодні, 5 березня,  під час апаратної наради у міськраді розповів міський голова Андрій Райкович, інформує кореспондент Першої електронної газети.

За його словами, після прибирання технікою з відвалами, на узбіччях та тротуарах накопичується значна кількість снігу. Ці кучугури потім замерзають і їх важко прибирати. Тому, на його думку, комунальні служби нашого міста потребують сучасної техніки для прибирання снігу.

“Щоб ефективно чистити центральні площі, тротуари, зупинки, нам потрібен ротор – щоб підбирати цей сніг, а не розкидати”, – сказав Андрій Райкович.

Він розпорядився, розглянути питання закупівлі такої техніки на депутатській комісії, в управлінні ЖКГ, і у другому півріччі починати процедуру закупівлі.

Читайте також: Місто зуміло пережити стихію, – Андрій Райкович про снігопади
Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*