Важливо

Залізну опору, падіння якої лишило без води 4 міста, замінили на бетонну

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
опора, яка впала унаслідок крадіжки кутника / © сторінка речника ПАТ "Кіровоградобленерго" Сергія Богомільчука у соцмережі Facebook

Залізну опору, падіння якої стало причиною припинення водопостачання у 4 містах Кіровоградської області, замінили на бетонну.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на сайт Кіровоградської обласної ради.

Окрім того, 5 липня додатково встановили ще дві бетонні опори та відновили 6 ліній електропостачання.

Нагадаємо, 1 липня ввечері у Кропивницькому, Світловодську, Олександрії та Знам’янці було припинено постачання водиВнаслідок крадіжки кутника з опори напругою 150 кВ у м. Світловодську впала електроопора, яка живить насосні станції 1 і 2 підйому водогону ” Дніпро-Кіровоград”.

Ширилися чутки про те, що опора біля Світловодська, падіння якої стало причиною припинення водопостачання у 4 містах області, була пошкоджена ще місяць тому. Проте у “Кіровоградобленерго” спростували цю інформацію, опублікувавши фото поваленої споруди зі свіжими слідами порізів без ознак корозії. Як виявилося, крадії залишили чотири міста Кіровоградщини без води заради 700 гривень.

Зазначимо, що зловмисника через якого без води залишилися мешканці 4 міст, затримали. Ним виявився 26-річний житель селища Власівка Світловодського району. На його совісті три епізоди злочинної діяльності, пов’язаних саме з крадіжками з об’єктів ПрАТ «Кіровоградобленерго». За попередніми даними, у такий спосіб йому вдалося «зібрати» майже 700 кілограмів металу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар