Важливо

Виконком погодив передачу майна оптимізованого пологового будинку № 2 на баланс пологового будинку № 1

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 10 липня, члени виконкому міськради Кропивницького затвердили проект рішення “Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу пологового будинку № 2 ім. «Святої Анни» на баланс пологового будинку № 1”. 

Про це повідомляє кореспондент Першої електронної газети.

Передачею майна з балансу пологового будинку № 2 ім. «Святої Анни» на баланс пологового будинку № 1 займатиметься створена раніше комісія, яка займається оптимізацією пологового № 2 шляхом приєднання до пологового № 1.

Згідно з проектом рішення, на баланс пологового будинку № 1 передають земельну ділянку площею 1,97 га, усі будівлі, майно та техніку пологового будинку № 2 ім. «Святої Анни».

Зі списком майна, яке передається можна ознайомитись із документом нижче.

Нагадаємо, 17 листопада 2016 року, під час третього засідання п’ятої сесії міськради Кропивницького депутати підтримали питання Про оптимізацію мережі лікувально–профілактичних закладів комунальної власності м. Кропивницького та реорганізацію пологового будинку № 2 ім. “Святої Анни” шляхом приєднання до пологового будинку № 1. Тоді міська влада заявила про початок створення міського перинатального центру на базі пологового будинку № 1.

Проте, 25 співробітників пологового будинку ім. Святої Анни не захотіли працювати у майбутньому перинатальному центрі.

А вже 16 лютого працівники реорганізованого пологового будинку №2 вийшли на нову роботу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар