Через масові пориви мереж та переспоживання води населенням у Кропивницькому можливі збої у водопостачанні

У зв’язку із збільшенням витрат води населенням після аварійних відключень, а також збільшенням поривів на мережах міста, у Кропивницькому можливі перерви у водопостачанні.

Про це Першій електронній повідомила директор ВКГ ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Валентина Давидчук.

Зокрема, збої у водопостачанні після 20.00 можливі у правобережній частині і з 17.00 на верхніх поверхах лівобережної частини міста.

Відновлення водопостачання прогнозується сьогодні після 22.00.

Завтра, 8 липня, вода буде подаватися безперервно в нормальному режимі.

Нагадаємо, 1 липня ввечері у Кропивницькому, Світловодську, Олександрії та Знам’янці було припинено постачання водиВнаслідок крадіжки кутника з опори напругою 150 кВ у м. Світловодську впала електроопора, яка живить насосні станції 1 і 2 підйому водогону ” Дніпро-Кіровоград”.

Ширилися чутки про те, що опора біля Світловодська, падіння якої стало причиною припинення водопостачання у 4 містах області, була пошкоджена ще місяць тому. Проте у “Кіровоградобленерго” спростували цю інформацію, опублікувавши фото поваленої споруди зі свіжими слідами порізів без ознак корозії. Як виявилося, крадії залишили чотири міста Кіровоградщини без води заради 700 гривень.

Водопостачання у Кропивницькому частково відновили 4 липня. Протягом попередніх трьох діб у місті організували розвозку води, проте через недостатню кількість машин і безвідповідальність деяких містян у деякі райони машини не доїжали. Люди затримували машини і вибирати всю воду з цистерн, яка була запланована на декілька точок. А деякі кропивничани навіть примудрялися поливати городи підвезеною водою.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар