Важливо

Міськрада Кропивницького передплатить газет та журналів на 19 тис. грн

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото: rsu.gov.ua

Міськрада Кропивницького на друге півріччя 2017 року передплатить для своїх виконавчих органів періодичні видання на друге півріччя 2017 року  на суму 19 288, 92 грн.

Таке рішення погодили члени виконавчого комітету сьогодні, 26 червня, передає кореспондент Першої електронної газети.

Зокрема, згідно з рішенням, міському голові на друге півріччя передплатять такі періодичні видання: “Вечірня газета”, “Голос України”, “Дзеркало тижня”, “21-й канал”, “Кіровоградська правда”, “Народне слово”, “Украина-Центр” та “Урядовий кур’єр”. На це передбачено 1 228, 86 грн.

Секретарю міськради передплатять “Вечірню газету”, “21-й канал”, “Кіровоградську правду”, “Народне слово”, “Украину-Центр” та “Урядовий кур’єр” на суму 617, 94 грн.

Що читають заступники міського голови та керівники виконавчих органів міськради Кропивницького, дивіться у документі нижче.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар