Важливо

У Кропивницькому оновлюють клумби

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Спеціалісти кропивницького комунального підприємства «Благоустрій» із власної ініціативи вирішили прикрасити рідне місто і створити в ньому красиві клумби і інсталяції на острівках, де організований дорожній рух по колу.

Цьогоріч міські озеленювачі облаштували три таких зелених композиції: біля аеропорту, по вулиці Євгена Чикаленка поряд зі стадіоном «Зірка» та на 101-му мікрорайоні.

– Ми не тільки створили таку красу із власноруч вирощених квітів, ми взяли на себе всі зобов’язання по догляду за клумбами, – відзначила майстер підприємства Олена Ворона. – Маємо величезне прохання до кропивничан: будь ласка, не рвіть, не втоптуйте і не намагайтеся поцупити висаджені рослини і квіти. Нехай у рідному місті для нас буде гарно і ошатно, а у для гостей Кропивницького залишаються лише найкращі враження.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар