Важливо

У Кропивницькому з двох шкіл утворять одне навчально-виховне об’єднання

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому члени виконкому погодили ліквідацію юридичної особи ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 і об’єднання її із ЗОШ І ступеня «Мрія» в комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів «Мрія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

Проект рішення міської ради «Про затвердження передавального акта та перейменування загальноосвітньої школи» члени виконкому підтримали на сьогоднішньому засіданні.

У проекті рішення, який ще має погодити міська рада передбачена передача та закріплення усього відповідного майна новим НВО, ліквідація ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13, як юридичної особи, перейменування ЗОШ І ступеня «Мрія» у НВО І-ІІІ ступенів «Мрія», а також пропонується затвердити статут нового навчального закладу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар