Важливо

Посадовця державного експертно-технічного центру, якого затримали на хабарі, взяли під домашній арешт

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

За клопотанням Кіровоградської місцевої прокуратури експерту державного підприємства «Кіровоградський експертно-технічний центр», якого викрито на отриманні 5 тис грн неправомірної вигоди, обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту.

Про це повідомляє Перша електронна за інформацією від прес-служби прокуратури Кіровоградської області.

Крім того, затриманому повідомлено про те, що він підозрюється у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вчинення в інтересах третьої особи, будь-якої дії з використанням наданої влади чи службового становища, тобто, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 Кримінального кодексу України.

Слідство у справі триває та перебуває на контролі місцевої прокуратури.

Нагадаємо, посадовця державного підприємства «Кіровоградський експертно-технічний центр» викрито на отриманні хабара 7 червня 2017 року місцевою прокуратурою спільно з працівниками Управління захисту економіки в області. Вказані кошти затриманий вимагав від фізичної особи-підприємця за прискорення отримання позитивного висновку експертизи.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар