Важливо

Купу шприців у Кропивницький могли привезти з іншої області – управління охорони здоров’я КМР

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Як повідомляла Перша електронна раніше, посеред житлового мікрорайону по вул. Енергетиків купу використаних шприців та крапельниць з голками. Управління охорони здоров’я міської ради Кропивницького заперечує причетність медичних закладів до шприців, що виявила спецінспекція на несанкціонованому звалищі. В управлінні не виключають, що виявлені відходи мають не місцеве походження і, зважаючи на міграцію львівського сміття, могли бути привезеними з іншої області. 

Управління охорони здоров’я міськради наголошує, що усі лікувально-профілактичні заклади мають підписані договори на утилізацію відходів, у тому числі шприців, із приватними фірмами. За здані на утилізацію відходи в залежності від обсягу заклади отримують кошти.

“На території міста знаходяться не тільки міські лікувальні заклади, а й обласні, тому не можна зараз питання задавати тільки нашому управлінню. Жоден лікар не дозволив би вивезти шприци просто на вулицю, адже знає про шкоду, що можуть нанести використані такі відходи людям та навколишньому середовищу. У закладах шприци проходять усі етапи знезараження відповідно до санітарно-епідемічних вимог. Кожен медичний заклад підписує договір із підприємством, що утилізує такі відходи. Для прикладу, міський пологовий будинок працює із приватною фірмою “Селена” із м. Сміла Черкаської області й отримує кошти за кожен кілограм зданих відходів на утилізацію. Усі заклади отримують дохід від утилізації шприців, а сам матеріал фірма забирає безпосередньо із закладу. Впевнена, за такою схемою працюють усі медичні заклади”, – прокоментувала начальник управління Оксана Макарук.
В управлінні не виключають, що виявлені відходи мають не місцеве походження і, зважаючи на міграцію львівського сміття, могли бути привезеними з іншої області.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Купу шприців у Кропивницький могли привезти з іншої області – управління охорони здоров’я КМР

  1. Фірма “Селена” не приймає голки від шприців, крапельниць, тільки пластикові частини від шприців.

Коментарі заборонені.