Важливо

У Добровеличківському районі безкоштовні ліки за урядовою програмою можна отримати у 8 аптеках

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© tabletki.pp.ua

В Добровеличківському районі 8 аптечних закладів беруть участь у програмі «Доступні ліки», яка дозволить громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою.

Про це йдеться у повідомленні на сайті  Добровеличківської РДА.

Для того, щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до лікарів амбулаторій ЗПСМ, КЗ«Добровеличківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», пройти медичний огляд, отримати виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини з яким прийти до аптеки та отримати ліки.

Аптечні заклади, що беруть участь у програмі:

  • смт. Добровеличківка – аптечний пункт № 21, вул. Центральна, 114;
  • смт. Добровеличківка – аптечний пункт № 1, пров. Аркадія Артюха, 10;
  • смт. Добровеличківка – ТОВ «Аптекар-груп», вул. А. Артюха 10;
  • смт. Добровеличківка – терапевтичний корпус ЦРЛ, ТОВ «Епсілон», вул. Шевченка, 117;
  • с. Піщаний Брід – аптечний пункт № 49, вул. Поповича, 33;
  • с. Перчунове – аптечний пункт № 141, вул. Миру, 42;
  • м. Помічна – аптечний пункт № 50, вул.. Осіпенка, 19;
  • с. Тишківка – аптечний пункт № 5, вул. Покровська, 45.

Для жителів м. Помічна, які приписані до КЗ «Помічнянська лікарня» необхідно звернутися в заклад, взяти амбулаторну картку, пройти обстеження та отримати рецепт на ліки.

Цей механізм відшкодування вартості ліків (реімбурсації) поширюється на серцево – судинні захворювання, діабет ІІ типу(лікується таблетованими формами ліків) та бронхіальну астму. При цьому інші програми відшкодування, які, наприклад, розповсюджуються на інсуліни, продовжуватимуть діяти.

Нагадаємо, за програмою реімбурсації (відшкодування вартості ліків) в Олександрійському районі працюватимуть дві аптеки.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар