![17902859_1316687071740272_1587014542_o](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/04/17902859_1316687071740272_1587014542_o-678x381.jpg)
Сьогодні, 13 квітня, у день візиту Прем’єр-міністра України, у Кропивницькому звільнили від припаркованих машин узбіччя центральних вулиць.
На вулицях Шульгиних, Декабристів та Чорновола, які зазвичай запарковані з обох сторін, сьогодні машини стоять лише з одного боку. На кожному перехресті – чергують патрульні поліцейські.
А по вул. Гоголя, біля “Укртелекому”, де об 11 годині запланована селекторна нарада за участі Володимира Гройсмана, взагалі немає припаркованих машин. Зазвичай цей провулок від вул. Великої Перспективної до вул. Чорновола теж заставлений автівками з обох сторін.
![](http://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/04/17887502_1316682315074081_641827645_o.jpg)
![](http://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/04/17916924_1316682671740712_642646230_o.jpg)
![](http://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/04/17916238_1316684468407199_2118083430_o.jpg)
![](http://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/04/17948708_1316686638406982_1153895621_o.jpg)
![](http://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/04/17887619_1316686778406968_460825226_o.jpg)
![](http://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/04/17902859_1316687071740272_1587014542_o.jpg)
Вулиця Гоголя, Укртелеком
Ну, що тут дивного. Згідно програми у Прем’єра запланована прогулянки по ” старому” місті й спілкування з людьми. Є таке поняття , як безпека державного діяча , тому іі й забезпечують. Бо невігласів зараз хватає , що хочеш МОЖУТЬ втнути!