Важливо

Мешканці Кіровоградщини зможуть оформляти кредити через Viber

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

В Україні запустили новий сервіс оформлення розстрочки в популярному месенджері Viber. За допомогою бота «Оплата частинами», мешканці Кіровоградщини, які є клієнтами ПриватБанку, просто в месенджері зможуть оформити бажану суму в кредит, а також знайти товари, на які діє програма безпроцентної розстрочки.

Новий сервіс банку доступний всім власникам платіжних карток ПриватБанку.

«Тепер у Viber розстрочку на оплату будь-яких покупок можна оформити за хвилину без паперів і відвідання відділення банку», – говорить керівник Бізнесу з роботи з торговими підприємствами ПриватБанку Євген Васильцов.

Для використання бота досить вибрати в пошуку месенджера паблік-акаунт «Оплата частинами» та натиснути на кнопку потрібної операції. За допомогою бота можна дізнатися про доступний ліміт використання сервісів розстрочки «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка», оформити кредит, отримати інформацію щодо вже укладених договорів та одержувати новини про вигідні пропозиції торговельних мереж.

ПриватБанк – перший український банк, що запустив сервіс оформлення кредиту та отримання інформації за кредитними договорами в чатах найпопулярніших месенджерів – Facebook, Telegram і Viber.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар