Важливо

Дороги на Кіровоградщині ремонтують переважно сумішами та холодним асфальтобетоном

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Із початку року на Кіровоградщині ліквідували 6 959 м² ямковості. Переважно ремонтували сумішами та холодним асфальтобетоном. Роботи з експлуатаційного утримання дорожнього господарства Кіровоградщини на замовлення Служби автодоріг виконують філії ДП «Кіровоградський облавтодор».

Про це Першій електронній повідомили в прес-службі САД у Кіровоградській області.

Зараз проводиться активна підготовка до будівельного сезону, в рамках якої бригади робітників рубають поросль, оновлюють бар’єрне огородження, чистять водопропускні труби та ліквідовують ямковість.

Станом на 3 березня на дорогах загального користування у межах Кіровоградської області залагодили 6 959 м² вибоїн та ям. Гарячим асфальтобетоном  виконали 1083 м², холодним  – 770 м², методом просочення  –1259 м² , та іншими сумішами – 3847 м².

Переважно працювали на державній мережі. На дорогах із індексами «М», «Н», «Р» – 3784 м² ямковості, на територіальних дорогах – 2345 м² та 830 м² ямковості на дорогах місцевого значення.

Протягом звітного тижня, з 23.02 по 03.03 включно, роботи з ямкового ремонту проводили холодним асфальтобетоном та методом просочення (Н-14, Н-01 (Олександрівський район – Знамянський район), Т-12-11 (Знам’янський район), М-22 (Онуфріївський район) (Олександрійський район), Н-14(Компаніївський район), М-12 (Новоархангельський район) (Кіровоградський район) (Знамянський район), Р-10 (Світловодський район),  Н-14-1 (Кіровоградський район), Р-06 (Голованівський район).

Нагадаємо, всі роботи виконуються за кошти державного бюджету.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар