Важливо

Через безвідповідальність “Екостайл” у Кропивницькому утворилась “сміттєва ялинка”

фото зі сторінки Юрія Макарова у Фейсбуці

У Кропивницькому мешканці приватного сектору розвішують пакети зі сміттям на стовпах ліній електропередач. Люди змушені так чинити, щоб сміття не розносили безпритульні собаки. Адже компанія “Екостайл”, яка мала його вивезти на вихідних, не зробила цього.

Така неприваблива картина постає оку на вул. Покровській біля будинків №49 та 51. Містяни на вихідних принесли сміття, щоб його забрала машина компанії, яка відповідає за вивіз твердих побутових відходів у Кропивницькому, але сміттєвоза так і не було. Тоді люди змушені були повісити пакети зі сміттям повище, щоб їх не розривали безпритульні тварини.

“Це з суботи висить. Як на ялинці. Схоже у “Екостайла” немає ні графіку з вивезення сміття, ні карти міста. А чіпляють на стовпи люди сміття тому, що в місті бродять зграї собак і розтягують весь цей сміттєвий мотлох вулицями, тротуарами, по газонах і дворах”, – написав у Фейсбуці кропивничанин Юрій Макаров.

Редакція Першої електронної намагалася зв’язатися з комерційним директором підприємства “Екостайл”, яке відповідалне за вивезення сміття, але її мобільний вже не вперше поза зоною.

Натомість керівник спецінспекції Андрій Максюта розповів, що за цією адресою на керівників “Екостайлу” вже складали протоколи. Як пояснив головний спецінспектор міста, директорка компанії скаржилась, що люди виносять сміття раніше призначеного дня, тому пакети з відходами розтягують безпритульні тварини.

Але, як стверджує у своєму дописі кропивничанин Юрій Макаров, пакети зі сміттям там знаходяться якраз із суботи. Підтверджує це і Андрій Максюта, але додає, що представники “Екостайлу” пообіцяли сьогодні до кінця дня прибрати цю “сміттєву ялинку”.

17098290_420623091619859_8104697759009457188_n
фото зі сторінки Юрія Макарова у Фейсбуці
17098607_420623074953194_5265163494230320182_n
фото зі сторінки Юрія Макарова у Фейсбуці

Гній став каменем спотикання у стосунках мешканців Масляниківки з підприємством “Екостайл”

Ціни на вивезення сміття у Кропивницькому поки не підвищуватимуть

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Через безвідповідальність “Екостайл” у Кропивницькому утворилась “сміттєва ялинка”

  1. У экостайла не хватает своей техники (или её нет вообще),но конкурс они “как то выиграли”, а субподрядчики хотят работать работают не хотят не работают.Знаю точно потому что ходил разбираться с ними после того как эти дыбилы в 6 утра в субботу приехали мусор забирать.
    А городские власти “типа и не причём”

Коментарі заборонені.