Важливо

Батальйон “Донбас” на Світлодарській дузі отримав новорічні подарунки від волонтерів з Кропивницького

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
скріншот з відео

Військові 46-го окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна», які нині перебувають у селищі Новолуганське на Світлодарській дузі, отримали новорічні подарунки від волонтерів організації “Серця матерів Кіровоградщини” з Кропивницького.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Подарунки військовим від кропивницьких волонтерів передали журналісти.

“Кропивницькому велике дякую від усього 46-го батальйону”, – говорить боєць “Донбасу”, розпаковуючи подарунки.

Волонтери передали військовим дитячі малюнки, солодощі, флісові рукавички та святкову шапку, яка дуже потішила бійців. Боєць із позивним “Лях” відразу одягнув шапку пінгвіна і жартує, що носитиме її замість балаклави.

“Головне, щоб по макушці не попали, а то зіпсують річ”, – кепкує військовий.

У селище Новолуганське, яке нещодавно звілнили українські війскові, повертається українска влада. Правоохоронці відновили свою роботу із 1 січня. Як пояснюють військові, ряд так званих “сірих” населених пунктів на Світлодарській дузі за Мінськом мають бути підконтрольні Україні. Донедавна вони були або нейтральними зонами. А в деяких таких нейтральних зонах взагалі розташовані ворожі війська.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар