Важливо

У Кропивницькому планують запровадити систему підземного збору сміття

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото prybyralnyk.com.ua

У Кропивницькому міська влада працює над програмою запровадження системи підземного збору сміття. Про це під час апаратної наради, сьогодні, 14 листопада, розповів заступник міського голови Олександр Мосін.

За його словами, управління ЖКГ міськради працює зараз над проектом пропозиції стосовно впровадження цієї інновації. Очільник управління ЖКГ Віктор Кухаренко підтвердив цю інформацію.

“У нас буде створено нову комісію, яка опрацює всі контейнерні майданчики і можливість будівництва заглиблених контейнерів там, де дозволяють комунікації”, – повідомив він.

Олександр Мосін розповів, що він оглядав встановлені підземні контейнери для сміття у Києві, і йому дуже сподобалась ця концепція.

“Так, це класно! Навколо них порядок, люди кидають всередину сміття. Я хочу, щоб у нас теж так було”, – поділився Олександр Мосін.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар