![баба єлька ярмарок](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2022/09/308350343_651476059901582_2155956646923195505_n-678x381.jpg)
У Кропивницькому стартувала перша крафтова дегустація «Кроп-крафт» – ярмарок місцевих товаровиробників.
Про це повідомляє Перша електронна газета.
Тут представлені найрізноманітніші товари, які є не пересічною продукцією, а певними маркерами (гастрономічними, культурними, туристичними), що виділяють Кіровоградщину з-поміж інших регіонів.
М’ясну продукцію, сирні вироби, мед, солодощі, напої, посуд, одяг, книги та різноманітні сувеніри можна продегустувати, приміряти і придбати на літньому майданчику кнайпи «Бамбетель» (вул. Шульгиних, 1), де триває ярмарок.
Читайте також: В Олександрії запрацює клуб української мови «Теревені»