23 підприємства перемістилися на Кіровоградщину із зон активних боїв

© erieri.com

Із середини квітня 2022 року наша область долучилася до реалізації Урядової програми з релокації підприємств із зон активних бойових дій до безпечних регіонів, яка спрямована на збереження виробничого і трудового потенціалу України.

Як повідомив заступник начальника Кіровоградської ОВА Сергій Шеремет, 23 суб’єкта господарювання здійснили релокацію своїх виробничих потужностей на територію області, інформує Перша електронна газета.

А саме до міст Кропивницького-12, Олександрії-6, Знам’янки-2, Світловодська-1, Новомиргорода -1, Помічної-1.

«Із них 16 вже працюють, інші здійснюють монтаж обладнання або знаходяться у процесі налагодження своєї діяльності на новому місці. Це представники малого і середнього бізнесу, які працюють у галузях швейного виробництва, машинобудування різних напрямків, виробники харчової, полімерної, хімічної, ювелірної продукції, ремонт техніки, торгівля, створення кіно-, теле-, медіа контенту тощо», – зазначив Сергій Шеремет.

Він додав, що разом з підприємствами перемістилося і майже 300 їх працівників. Також 16 суб’єктів господарювання зацікавлені у переміщенні до Кіровоградської області і з ними проводиться робота щодо підбору виробничих площ.

Нагадаємо, на Кіровоградщину хочуть переїхати півсотні підприємств з прифронтових районів.

Читайте також: Андрій Райкович заявив про необхідність відновлення роботи підприємств

Поширити:

Залишити коментар:

коментар