Андрій Райкович заявив про необхідність відновлення роботи підприємств

Надважливою задачею на сьогодні є реанімація економіки. Підприємства повині працювати, щоб підтримувати людей і державу.

На цьому сьогодні, 13 березня, під час селекторної наради з головами РДА, головами територіальних громад наголосив голова ОДА/ОВА Андрій Райкович, інформує Перша електронна газета.

“Прошу в громадах, де припинили роботу маленькі чи середні підприємства, якщо люди спроможні відновлювати роботу, допомагати їм у цьому. Нам кожна гривня важлива, – акцентував Андрій Райкович. – Це одна із актуальних задач Президента і уряду – реанімація економіки!”

Нині пріоритетним завданням для кожної області залишається ефективна оборонна стратегія територій, підтримка армії та місцевих формувань. Блок-пости роботи не припиняють.

Область продовжує приймати біженців з територій, де зараз тривають активні бойові дії та формує гуманітарну допомогу постраждалим від війни громадам.

Також Андрій Райкович подякував усім громадам, волонтерам за те, що не припиняють збирати гуманітарну допомогу для людей з тих міст, які постраждали від війни з агресором.

Нагадаємо, виробників рибної продукції закликали допомогти захисникам.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар