Важливо

Відомий британський експерт поставив діагноз аеропорту Кропивницького

©Кіровоградська обл.рада
Кропивницький аеропорт має всі передумови для відновлення як об‘єкт  авіації, так і для формування інвестиційного запиту, зокрема, створення логістичного хабу. На цьому під час брифінгу з головою обласної ради Сергієм Шульгою наголосив директор Pilgrims Forensic & Medical Sciences (Велика Британія) Роджер Саундерс сьогодні, 8 лютого.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на пресслужбу Кіровоградської обласної ради.

«Вчора я оглянув ваш аеропорт. Дуже важливо, що мені вдалося побачити стратегічний інтерес з розвитку цього об‘єкту. Потенціал є, і зі свого боку я готовий вам допомогти реалізувати цікавий і потужний проєкт логістичного хабу, залучивши до процесу провідних британських експертів і капітал британських компаній», – зазначив Роджер Саундерс.

Голова обласної ради Сергій Шульга наголосив, відновлення роботи аеропорту в Кропивницькому – це стратегічне для Кіровоградщини питання.

«Про відновлення роботи аеропорту в Кропивницькому йдеться і в державній стратегії регіонального розвитку, і в стратегії розвитку Кіровоградщини. Держава підтримує нас і це важливий сигнал для наших закордонних партнерів. Маємо скористатися ексклюзивним потенціалом нашого аеропорту – це розташування в центрі країни, це і той факт, що поряд із аеропортом знаходиться льотна академія, плюс наявність трьох злітних смуг, що є унікальним для регіональних аеродромів. Реалізація проєкту зі створення логістичного авіахабу стане ефективним поштовхом для розвитку області», – підкреслив Сергій Шульга.

Директор Pilgrims Forensic & Medical Sciences (Велика Британія) Роджер Саундерс прибув до Кропивницького на запрошення голови обласної ради Сергія Шульги 6 лютого. Він є експертом із налагодження співпраці між британськими компаніями та урядами країн у питанні реалізації спільних проєктів міждержавного рівня.

Упродовж двох днів Роджер Саундерс ознайомлювався з потенціалом аеропорту в Кропивницькому.

роп

роп2

2bc39f99bca5070b06c4ef1b44eddb86.jpg

Нагадаємо, аеропорт у Кропивницькому ми розглядаємо і як майбутній хаб – Шульга

Читайте також: аеропорт у Кропивницькому знову став «міжнародним»

Поширити:

Залишити коментар:

коментар