Професія — автомийник

© Pexels

В житті майже кожної людини трапляються періоди пошуку роботи. Коли ви вже досвідчений фахівець у своїй справі, спеціаліст зі стажем та дипломом вузу, то пошуки вакансії можна вести з урахуванням цих факторів. Але часто буває так, що робота потрібна зараз, а до диплома ще далеко, або немає трудового стажу взагалі, чи присутні інші фактори. Тоді людина шукає ту роботу, яка не потребує ані спеціальних навичок, ані освіти.

Професія автомийника традиційно вважається такою, що не потребує додаткової освіти та великого попереднього досвіду. Зате вона має постійний попит, особливо у великих містах. Виникла вона не так давно, в часи масового автомобільного виробництва. Результатом роботи автомийника є отримання чистої автівки її хазяїном у швидкий термін. Вакансії автомийника можна відшукати на різних порталах по пошуку роботи, їх дуже часто пропонують студентам. Ця професія є затребуваною, допоки існують люди, готові платити за мийку свого «залізного коня».

Як працює автомийник

В прейскуранті послуг авто мийні є різні пункти. Це і поверхневе очищення авто від бруду, прибирання в салоні та інші додаткові послуги за необхідністю. Займатись автомобілем можуть від однієї до чотирьох осіб, тоді їх обов’язки розділяються. Етапами мийки машини є такі процедури:

    • нанесення на корпус спеціальної автомобільної піни;
    • змивання чистячої речовини;
    • видалення бруду за допомогою пристрою з сильним напором води.

Крім цих етапів, за бажанням автовласника може бути здійснене прибирання всередині салону або у багажнику за допомогою пилососа, миття килимків. Таке внутрішнє прибирання виконується робітниками вже вручну. Тому треба вміти швидко та вправно користуватись інструментами та розумітись на тих мийних засобах, що є в арсеналі.

Робоче місце та умови праці автомийника

Від того, якою є прохідна здатність конкретної автомийки, може залежати і кількість людей, що працюють у зміні. До того ж, якщо заробітна плата є однаковою для всіх, то загальний темп роботи та порозуміння з напарниками тут грають не останню роль у плані заробітку. Враховуйте те, що зміна може тривати довго (залежить від конкретних умов та обставин), а у вечірні часи та перед вихідними навантаження може бути збільшене у рази.

Інтенсивна фізична праця та постійний контакт з водою говорять про те, що робітник повинен бути дужим та витривалим, без схильності до респіраторних захворювань та з відсутністю алергічних реакцій на мийні засоби. На стан шкіри рук може впливати специфічна рідина, а відсутність вентилюючих чи опалювальних засобів у приміщенні може стати причиною переохолодження або алергії. Ще треба додати сюди бажану стресостійкість та відповідальність, щоб вміти вирішувати різні ситуації, які можуть трапитись під час робочого процесу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар