Важливо

Кропивницький найменше фінансує сферу охорони навколишнього середовища

У 2019 році найменше грошей з міського бюджету на охорону навколишнього природного середовища виділяв Кропивницький (0,03%). Також найменше виділяють Полтава (0,02%) та Тернопіль (0,02%).

Про це пише у своєму дослідженні “Повітря, води, ґрунти не на часі. Екологічна політика поза увагою міськрад” пише аналітик Центру спільних дій Костянтин Шокало, повідомляє Перша електронна газета.

Також місцева влада визначає розміри та збирає до свого бюджету штрафні кошти з підприємств та організацій за порушення природоохоронного законодавства на місцях. Попри те, що екологічний стан у містах погіршується саме через роботу заводів і підприємств, більшість штрафів за шкоду довкіллю є мізерними. А ті штрафи, які є суттєво великими для підприємств-порушників, навіть якщо збираються, то кошти з них йдуть не на вирішення екологічних проблем.

“Фактично місцеві влади всіх обласних центрів найменше фінансують охорону навколишнього природного середовища з-поміж інших сфер. За останні кілька років жодне місто не виділило на екологію більше від 1% зі свого місцевого бюджету”, — підсумовує аналітик.

Детальніше про ці та інші обласні центри України, фінансування міських бюджетів на охорону навколишнього середовища можна дізнатися у дослідженні Центру спільних дій за цим посиланням.

Читайте також: Як жити без сміття: у Кропивницькому діє рух свідомих екоактивістів

Поширити:

Залишити коментар:

коментар