Світлофори на розі Вокзальної та Академіка Корольова відремонтують після карантину

Світлофори на перехресті вулиць Вокзальної та Академіка Корольова не працюють вже третій місяць. Їх планують відремонтувати вже після карантину. Тимчасовий ремонт поки не роблять через високу вартість.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

Як повідомила заступниця начальника ГУ ЖКГ міської ради Юлія Яндович, тимчасовий ремонт саме цих світлофорів вирішили поки не виконувати через високу вартість – майже 300 тисяч гривень. Натомість вже виготовили проєктно-кошторисну документацію на їх повний капітальний ремонт. Загальна вартість робіт складатиме один мільйон гривень. Тим часом для того, щоб рух на цьому перехресті був безпечнішим, тут нанесли нову розмітку.

“Відновлювальні роботи на світлофорах ми розпочнемо тоді, коли будуть зняті всі обмеження, що діють нині через карантин, – відзначила Юлія Яндович. – І також першочергово звіримо свої позиції з міським бюджетом та його можливостями, адже сьогодні, як ви добре знаєте, основні видатки спрямовані на галузь медицини для боротьби з епідемією коронавірусу. Але цей світлофорний об’єкт у нас на порядку денному в першочергових планах”.

Загалом на перехресті планують замінити 24 світлофори: транспортних та пішохідних, за умови своєчасного фінансування з міського бюджету.

Нагадаємо, кропивничани просять відремонтувати школу №14.

Читайте також: Тролейбусний маршрут №8 у Кропивницькому працюватиме і після карантину

Поширити:

Залишити коментар:

коментар