Як у Кропивницькому отримати дозвіл на автономне опалення

© UAinfo

Із закінченням опалювального сезону у мешканців багатоквартирних будинків Кропивницького з’явилася можливість відмовитися від централізованого теплопостачання та обрати для себе інший, альтернативний варіант. Алгоритм отримання дозволу на від’єднання від мереж теплопостачання роз’яснили в головному управлінні житлово-комунального господарства міської ради Кропивницького.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

За інформацією ГУЖ КГ, реалізація прав споживачів, при відмові від централізованого теплопостачання, здійснюється постійно діючою міжвідомчою комісією для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання згідно із Порядком відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання, затвердженим наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005 р. № 4 .

Для отримання дозволу на відключення від мереж централізованого опалення необхідно звертатися до Центру надання адміністративних послуг міста Кропивницького за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, кімн. № 140, 141, 142. При собі мати письмову заяву відповідного зразка про надання дозволу на відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання для влаштування індивідуального опалення, копії паспорта та документів підтверджуючих право власності заявника на вказану у заяві квартиру.

© poradu24.com

Засідання Комісії відбуваються за потребою, але не рідше одного разу на місяць.

Надання дозволів на відключення від мереж централізованого опалення здійснюється за умови, якщо на стояковому трубопроводі залишилась тільки одна квартира, яка під’єднана до централізованого опалення, або декілька окремих квартир, якщо всіма власниками подано заяви про відключення від мереж централізованого опалення.

Також повідомляємо, що відповідно до Порядку, роботи з відключення будинку від мереж централізованого опалення і постачання гарячої води виконуються у міжопалювальний період.

Термін дії дозволу на влаштування індивідуального опалення у квартирі становить один рік.

За додатковою інформацією стосовно даного питання рекомендуємо звертатися до секретаря Комісії за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, кімн. № 101, тел. 22 35 31.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар