Важливо

Чому радіохвильовий метод лікування ерозії шийки матки підходить жінкам найбільше?

Діагноз – «ерозія шийки матки» більше не лякає жінок!  Завдяки радіохвильовому методу лікування, позбутися від цієї хвороби можна дуже швидко і ефективно. До того ж,  цей метод дозволяє лікувати не тільки ерозію, а й інші жіночі проблеми – ектопію, ендометріоз та інші.

Процедура лікування ерозії радіохвильовим методом займає всього кілька хвилин. Проводиться без наркозу і рекомендована  навіть дівчатам, що не народжували, оскільки не залишає опіків і рубців, які в наслідку можуть ускладнити процес пологів, або взагалі привести до безпліддя. Суть цього методу полягає в тому, що під впливом радіохвиль патологічні  клітини як би випаровуються. При цьому жінка практично не відчуває болю.

Пацієнтки реагують на цю процедуру по-різному:  хтось із жінок каже, що абсолютно нічого не відчуває. Хтось все ж скаржиться на невеликий  біль, як при місячних. Під час процедури шийка матки оброблюється знеболюючим препаратом, так що неприємні відчуття зводяться до мінімуму. Після процедури існують певні обмеження.  Протягом місяця не можна жити статевим життям, приймати ванну (тільки душ), варто обмежити фізичні навантаження – не піднімати важкого, не ходити в спортзал. Але це всього лише на місяць. Якщо жінка буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то через місяць вона зможе повернутися до звичного для себе способу життя.

Радіохвильове лікування ерозії має свої незаперечні переваги: ​​ця процедура одноразова, втручання максимально делікатне, не утворює рубців. Що правда, на пртязі двох  днів після лікування можуть бути невелике ниття внизу живота, а також водянисті виділення, іноді рожеві або з невеликою кількістю крові. Після процедури поверхня шийки матки покривається спеціальною плівкою, яка сприяє епіталізаціі і створює перешкоду інфекцій. Через сім-десять днів відбувається її відторгнення.

Для радіохвильового  лікування ерозії також є і протипоказання. Цей метод лікування не застосовується, якщо є кровотеча з статевих шляхів,  або є запальні захворювання що супроводжуються температурою, при цукровому діабеті та зниженому згортанні крові. Проте лікування можливе під час лактації і після пологів (як тільки закінчаться післяпологові виділення). Після процедури також  можна планувати вагітність, як тільки шийка матки повністю заживе.

Якщо Ви зважилися на цей ефективний і безпечний метод лікування ерозії, телефонуйте в медичний центр «ДокторПРО» – найкращі лікарі допоможуть вирішити  проблему ерозії . Будьте здорові!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар