Важливо

Як виглядає новозбудована об’їзна дорога навколо Знам’янки

© Укравтодор

Об’їзна дорога навколо Знам’янки відкрита для руху. Вона починається на західному під’їзді до міста та закінчується на східному. У будівництво дороги держава інвестувала 141,3 млн гривень – переважно протягом 2017-2018 років.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Укравтодор.

Метою цієї державної інвестиції було збільшення пропускної здатності автомобільної дороги біля Знам’янки та будівництво нового сполучення між дорогами міжнародного, національного та територіального значення в обхід міста.

Нова дорога поєднує міжнародні дороги М-12/Е50 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, М-04/Е50 Знам’янка – Луганськ – Ізварине, національну дорогу Н-01 Київ – Знам’янка та територіальну Т-12-11 Знам’янка – Подорожнє. Очікується, що інтенсивність руху на новій дорозі становитиме понад 8 000 автомобілів на добу.

Читайте також: То був шматок поролону: розколупану пальцями знам’янську дорогу перевірятимуть (ВІДЕО)

Будівництво дороги здійснювалося двома ділянками – протяжністю 3 км та 3,4 км. Дорога має ІІ-б технічну категорію з двома смугами руху і максимально дозволеною швидкістю 90 км/год.

Ця дорога має важливе значення не тільки для водіїв транзитного транспорту, але й для мешканців Знам’янки. Тепер вулиці міста звільнені від транзитного транспорту, що суттєво покращило екологічну ситуацію, підвищило безпеку руху.

Нова ділянка дороги включена до складу національної дороги Н-01 Київ – Знам’янка.

Читайте також: На трасі Кропивницький-Миколаїв відновлюють нижній шар дороги

Поширити:

Залишити коментар:

коментар